Katowice, Mikołowska 26 (Pałac Młodzieży), tel.: 691 069 055 - - -  
 
 
 

Absolwenci w latach 1992 - 2015

2015

Szopa Maja /Akademia Teatralna Warszawa/
Owczarek Szymon /Akademia Teatralna Warszawa/
Burszta Bernadetta /Akademia Teatralna Warszawa-filia Białystok/
Warot Filip /PWSTiTV Łódż/
Zygmunt Kinga / PWST Wrocław/
Zygmunt Kinga /Szkoła Wokalno-Aktorska Gdynia/
Zyman Piotr /PWST Wrocław/
Maciejczyk Aleksander /PWST Wrocław/
Kuś Martyna /PWST Kraków/Bytom/
Berek Anna /PWST Kraków/Bytom/
Michlewicz- Sowa Szymon /PWST Kraków/Bytom/
Zych Daniel /PWST Kraków/Bytom/
Michał Kucharski /PWST Wrocław wydz. lalkarski/

2014

Charkiewicz Karolina /Akademia Teatralna Warszawa/
Charkiewicz Karolina /PWST Kraków/
Szczegielniak Ala /PWST Kraków/
Gola Jakub /PWSTiTv Łódż/
Kośnica Martynika/PWST Wrocław/
Jendroszek Adrianna /PWST Wrocław/
Jendroszek Adrianna /Szkoła Wokalno-Aktorska Olsztyn/
Kremer Joanna /PWST Kraków/Bytom/

2013

Urbanke Marcin /PWST Kraków/
Urbanke Marcin /PWST Kraków/Bytom/
Czorny Michał /PWST Kraków/Bytom/
Koziorz Katarzyna /PWST Kraków/Bytom/
Grębosz Agnieszka /Akademia Teatralna Warszawa-filia Białystok/
Gabrysz Anna /PWST Wrocław wydz.lalkarski/
Czerniak Maciej/Szkoła Aktorska Olsztyn/
Jamroż Radek /Szkoła Aktorska Olsztyn/
Burszta Bernadetta /Szkoła Aktorska Olsztyn/

2012

Bacia Karolina (
Akademia Teatralna Warszawa)
Respondek Antonina (Akademia Teatralna Warszawa)
Kuberska Joanna (Akademia Teatralna Warszawa)
Połeć Joanna (PWST Kraków)
Cichoń Konrad (PWST Kraków)
Nosiadek Jakub (PWSFiTV  Łódz)
Maliszewska Adrianna (PWST-lalki Wrocław)
Dalkhe Tobiasz (PWST Kraków/Bytom)
Łabuda Grzegorz (PWSt Kraków/Bytom)
Dąbrowski Sylwester (PWST Wrocław)
Surówka Michał (PWST Wrocław)

2011

Pyka Rafał (Akademia Teatralna  Warszawa)
Trawinska-Jarosik Anna Maria (PWST Kraków)
Zielińska Małgorzata (PWST Kraków)
Grygo Sebastian (PWST Krakow)
Lewak Roksana (PWST Kraków)
Pankowska Ewelina (PWST Wrocław)
Pietrzak Adam (PWST-lalki Wrocław)
Korczyk Paweł (PWST Kraków/Bytom)
Durski Patryk (PWST Kraków/Bytom)
Łysoń Krystian (PWST Kraków/Bytom)

2010

Grabiniok Marek (
PWST Krakow)
Schimscheiner Lena (PWST Kraków)
Leśniakiewicz Katarzyna (Akademia Teatralna Warszawa)
Zagórski Mateusz (PWST-lalki Wrocław)
Przybyła Ewelina (PWST  Kraków)
Krakowiak Mariusz (PWSFiTV  Łódż)
Szajor Magdalena (PWST  Kraków/Bytom)
Jamroż Radosław (PWST Kraków/Bytom)
Nędza Mateusz (Akademia Teatralna Warszawa)
Gola Bartłomiej (PWST Wrocław)
Wosik Konrad (PWST Wrocław)
Mosiewicz Mateusz (PWSFiTV Łódz)
Wyszogrodzka Helena /PWST Kraków)


2009

Pietrzak Adam (
PWST Kraków/Bytom)
Wawrzuta Kamil (
PWST Kraków/Bytom)
Pruciak Karol
(PWST Kraków/Bytom)
Stangel Dorota
(PWST Kraków)
Kwiatkowski Bartłomiej
(PWST Kraków)
Cyrwus Anna Maria
(PWST Kraków)
Mirek Mateusz (
PWST Kraków)
Kabus Łukasz
(PWST Kraków)
Madej Tomasz
(PWST Kraków)
Prochasek Magdalena
(PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Boroń Paulina (
PWST Wrocław)
Drzewiecka Kaja
(PWST Wrocław)
Czaderna Michał
(PWST Wrocław)
Rospondek Radomir (
PWST Wrocław)
Kocuj Tomasz
(PWST Wrocław)
Lipiński Dawid
(PWST Wrocław)
Pietrzak Adam (
PWST Wrocław)
Kabus Łukasz
(PWST Wrocław)
Kramarczyk Dominika (
Szkoła Wokalno - Aktorska Gdynia)

2004 - 2008

Janekowicz Katarzyna
(PWST Kraków)
Galus Katarzyna
(PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Korcz Marcin
(PWSFiT Łódź)
Soika Oriana (
PWSFiT Łódź)
Dytko Aleksandra
(PWST Wrocław)
Owczarek Tomasz
(PWST Wrocław)
Szepietowska Emilia
(PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Dobosz Daniel
(PWST Kraków)
Kowalczyk Aleksandra
(PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Woznicka Joanna
(PWST Kraków)
Rybakowska Julia (
PWSFiT Łódź)
Przystał Kamil (
Akademia Teatralna Warszawa)
Bielecka Justyna (
Akademia Teatralna Warszawa)
Kędziora Marta
(PWST Wrocław)
Kowalski Mateusz (
Teatr Pantomimy im. H. Tomaszewskiego Wrocław)
Pałka Katarzyna (
PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Borowiec Katarzyna (
PWST Wrocław)
Budziłek Klaudia (
PWST Wrocław)
Biłko Krystian
(PWSFiT Łódź)
Gelner Bartłomiej (
PWST Kraków)
Skalska Ewelina (
PWSFiT Łódź)
Pawełkiewicz Agnieszka
(Akademia Teatralna Warszawa)
Stachura Wojciech (
Wydział Lalkarski Białystok)
Daniel Magdalena
(Wydział Lalkarski Białystok)
Paluch - Lubaszenko Beata (
PWST Kraków)
Krzysztofik Martyna
(PWST Kraków)
Krawczyk Jakub
(PWST Kraków)Bytom)
Nowicki Bartosz (
PWST Wrocław)
Celler - Jezierska Sara (
PWST Wrocław)
Bobrowska Ewa (
PWST Wrocław)
Szumska Małgorzata
(PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Adamska Karolina
(Szkoła Wokalno - Aktorska Gdynia)
Zawadko Jarosław
(PWST Wrocław)
Jakubowska Natalia (
PWST Kraków)

1992 - 2004

Abrahamczyk Karina (
PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Androsz Dorota (PWST Wrocław)
Angerstein Oliwia (Akademia Teatralna Warszawa)
Baar Kamila (Akademia Teatralna Warszawa)
Baraniecka Katarzyna (PWST Wrocław)
Bednarz Aleksandra (PWSFiT Łódź)
Bednorz Alicja (PWST Wrocław)
Beń Izabella (PWST Wrocław)
Bieniek Katarzyna (PWST Wrocław)
Bierwiaczonek Kinga (PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Bohosiewicz Sonia (PWST Kraków)
Borkowski Tomasz (Akademia Teatralna Warszawa)
Breguła Ewa (PWST Kraków)
Bronicki Hubert (Akademia Teatralna Warszawa)
Buzek Agata (Akademia Teatralna Warszawa)
Cybulska Aleksandra Wydział Lalkarski w Białymstoku
Dana Przemysław (PWSFiT Łódź)
Gańczarczyk Iga (Kraków - Wydział Reżyserii)
Grabowska Karina (PWST Kraków)
Grochowicz Agnieszka (PWST Kraków)
Grzybek Justyna (Akademia Teatralna Warszawa)
Gryga Joanna (Akademia Teatralna Warszawa)
Guzik Anna (PWST Wrocław)
Hausner Andrzej (Akademia Teatralna Warszawa)
Imiołek Kinga (Akademia Teatralna Warszawa)
Janiczek Arkadiusz (Akademia Teatralna Warszawa)
Karel Magdalena (Akademia Teatralna Warszawa)
Kałużna Barbara (Akademia Teatralna Warszawa)
Kasprowicz Nikodem (Akademia Teatralna Warszawa)
Kloc Marta (PWST Wrocław)
Komarnicka Emilia (PWSFiT Łódź)
Korczyk Tomasz (Akademia Teatralna Warszawa)
Korzeniowski Krzysztof (PWST Kraków)
Kruczek Artur (PWSFiT Łódź)
Król Jacek (PWST Kraków
Kubit Katarzyna (PWST Wrocław)
Kulda Kamil (PWST Kraków)
Kumorek Magdalena (Akademia Teatralna Warszawa)
Kwietniewska Agnieszka (PWST Wrocław)
Majnicz Michał (PWST Kraków)
Maliszewski Michał (PWST Kraków)
Mazoń Grzegorz (PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Marek Agnieszka (Akademia Teatralna Warszawa)
Minkacz Dominika (PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Moszumańska Agata (PWST Wrocław)
Naturski Jan (PWST Wrocław)
Niedbalik Grzegorz (Akademia Teatralna Warszawa)
Niedbał Janusz (Akademia Teatralna Warszawa)
Paliwoda Katarzyna (PWST Wrocław)
Pałka Piotr (PWST Wrocław)
Pecka Kamil (PWSFiT Łódź)
Piekorz Magdalena (Wydział Reżyserii Katowice)
Pierzak Joanna (PWST Wrocław)
Popławska Aleksandra (PWST Wrocław)
Popławska Magdalena (PWST Kraków)
Przedpełska Anna (PWST Wrocław - Wydział Lalkarski)
Przepiórska Agnieszka (Akademia Teatralna Warszawa)
Rękawik Piotr (PWST Kraków)
Simlat Łukasz (Akademia Teatralna Warszawa)
Sławińska Estera (Akademia Muzyczna Katowice - Wydział Wokalno-Aktorski)
Sobik Mirosława (PWST Kraków)
Sokołowska Karolina (PWST Kraków)
Szczyszczaj Adam (PWST Kraków)
Sygacz Marek (TVN 24)
Sambor Barbara (PWSt i F Łódź)
Taracińska Katarzyna (Akademia Teatralna Warszawa)
Trawkowska Kornelia (PWST Kraków)
Wizner Maciej (PWST Wrocław)
Wojdała Karolina (Akademia Teatralna Warszawa)
Wróblewska Aleksandra (Akademia Teatralna Warszawa)
Zygadło Marta (Akademia Teatralna Warszawa)
Żak Ewelina (Akademia Teatralna Warszawa)


Agata Buzek
(m. in. "Wiedźmin, "Zemsta")


Michał Majnicz
(Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu)


Aleksandra Popławska
(Teatr Rozmaitości w Warszawie, film "W dół kolorowym wzgórzem")


Arkadiusz Janiczek
(Teatr Narodowy w Warszawie, serial "Złotopolscy")


Sonia Bohosiewicz
(Teatr Stary w Krakowie, film "Show")


Katarzyna Taracińska
(TVP 1)


Ewelina Żak
(...)


Piotr Rękawik
(Teatr Współczesny w Warszawie, serial "Klan")


Iga Gańczarczyk
(reżyser)


Andrzej Hausner
(filmy: "Lokatorzy", "Zostać miss 2")


Magdalena Kumorek
(filmy: "Poranek kojota", "Samo życie", "W kogo ja się wrodziłem", "Klatka")


Kamilla Baar
(filmy: "Vinci", Teatr Telewizji: "Hamlet")


Magdalena Piekorz
(filmy: "Dziewczyny z Szymanowa", "Pręgi" - Złote Lwy na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni 2004)